Pielgrzymi musieli wcześnie rano wyjechać ze swoich domów, aby na 6:30 stawić się w kościele pw. św. Michała Archanioła w Blachowni. Tam po otrzymaniu błogosławieństwa od ks. bpa Jacka Kicińskiego wyruszyli na pielgrzymkowy szlak.
Pierwszy etap prowadził do Częstochowy - Gnaszyna:
Pomóż w rozwoju naszego portalu
GALERIA ZDJĘĆ nr 1
Reklama
Drugi etap z Częstochowy Gnaszyna do Częstochowy Kawodrza:
Trzeci etap prowadził na Jasną Górę:
GALERIA ZDJĘĆ nr 2
I pielgrzymi na Jasnej Górze:
GALERIA ZDJĘĆ nr 3
Po Mszy św. w sali o. Kordeckiego odbyło się dziękczynienie za 40 lat pielgrzymowania z Wrocławia. Prowadził je o. Krzysztof Piskorz oraz zespół N.O.E,