Polska - Niemcy 3:1 w drugim meczu towarzyskim siatkarzy

Adobe Stock

Polscy siatkarze wygrali z Niemcami 3:1 (26:24, 25:16, 25:21, 25:27) w drugim meczu towarzyskim w Zielonej Górze. Dzień wcześniej biało-czerwoni zwyciężyli 3:2.

Oba spotkania odbyły się bez udziału publiczności. Trenerzy umówili się wcześniej, że niezależnie od wyniku w obu przypadkach rozegrają co najmniej cztery sety.

W środę podopieczni Vitala Heynena zainaugurowali swoje tegoroczne występy. Był to też pierwszy międzynarodowy mecz siatkarski po przerwie związanej z pandemią.

Polaków w tym roku z powodu koronawirusa nie czeka żadna rywalizacja o stawkę. Rozegrają jeszcze dwa spotkania kontrolne z Estończykami, których podejmą w Łodzi w niedzielę i poniedziałek. (PAP)

an/ krys/

0 -1
2020-07-23 20:07

Srebro w Pucharze Świata dla polskich siatkarzy

Twitter / Polska Siatkówka

Polska pokonała w Hiroszimie Iran 3:0 (25:18, 25:18, 25:16) w meczu ostatniej, 11. kolejki Pucharu Świata siatkarzy. Biało-czerwoni odnieśli dziewięć zwycięstw i zajęli drugie miejsce w turnieju