Brawo! Polacy wygrali z Japonią!

Monika Kramorz

Polska drużyna odniosła 10 zwycięstwo w tych rozgrywkach. To była wojna na boisku z gospodarzami i ich kibicami. Ale po raz kolejny nasi siatkarze udowodnili swoje mistrzostwo wygrywając z Japonią 3:1.

Pierwszy set to przewaga Japończyków 26:24, drugi set rozpoczęliśmy również słabo i dopiero przy 18 punkcie Polacy objęli prowadzenie i utrzymali je do samego końca wygrywając tą partię 27:25.

Początek trzeciego seta znowu należał do nas. Polacy skutecznym atakiem zdobywali kolejne punkty, wysokie prowadzenie nad rywalami utrzymywaliśmy już do samego końca seta wygrywając go 25:21. Ostatni set również należał do nas i dzięki temu jesteśmy bliżej Rio.

2015-09-22 10:11