W Sanktuarium MB Łaskawej spotkali się Mężczyźni z Dolnego Śląska, którzy wspólnie modlili się, rozmawiali, wymieniali doświadczeniami i dzielili się wiarą. Wydarzenie odbyło się po raz trzeci i zgromadziło około 850 uczestników.
Reklama
W Sanktuarium MB Łaskawej spotkali się Mężczyźni z Dolnego Śląska, którzy wspólnie modlili się, rozmawiali, wymieniali doświadczeniami i dzielili się wiarą. Wydarzenie odbyło się po raz trzeci i zgromadziło około 850 uczestników.
Reklama
Kościół
Felietony
Kościół
W diecezjach
Historia
Kościół
Kościół
Wiadomości
Wiara